30 Kasım 2012 Cuma

Mineral makyajın püf noktaları!

Son zamanlarda cilt üzerinde yaşanan sorunlardan dolayı mineral makyaj ürünlerine olan talep de dikkat çekici bir artış yaşansa da, birçok kadın bu ürünleri uygulamanın çok zor olduğunu dile getiriyor. Bunun nedeni ise kadınların istedikleri kapıcı etkiyi elde etmek için çok uygulamaları gereken klasik fondötenleri alışık olmaları... Mineral pudra ile bunu başarabildiklerini düşünmek hem biraz zaman hem de biraz inanç ile birlikte bir de doğru malzemeleri kullanmak gerekiyor. Aksi takdirde parlaklık, ince çizgilerin ortaya çıkması ve lekeli bir görünümle karşı karşıya kalınabiliyor. Bu nedenle uygulama sırasında aşağıda listelenen bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor:

----


Recently on the skin problems due to the mineral makeup products, the demand is a remarkable increase in many women in these products, the application is very difficult, it is expressed. The reason for this is that women want concierge to achieve the effect of many applications to classical fondotenleri accustomed to... Mineral powder with it and managed to think a bit of both time as well as a little faith along with the right materials, should be used. Otherwise, the brightness, the thin lines of the emergence and spotted a view facing the period. Therefore, during the application listed below some details need to pay attention to:


 


Youngblood Mineral Eye Powder, 61 TL


1- Mineral ürünleri çok kalın uygulamak ve süngeri cilde bastırmak minerallerin ayrılmasına neden oluyor. Mineralleri ince bir taban halinde, fırça ile aşağıya doğru uygulamalısınız. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz gözeneklerin yoğunlaştığını bölgeye makyaj bazı olarak matlaştırıcı bir krem kullanmayı denemelisiniz.

--
Mineral products too thick to apply and the sponge to the skin suppress the separation of minerals. Minerals is a fine base case, brush downward with the upgrade. If you have oily skin you have pores on ageing in the region makeup as some of the matting is a cream that you should try to utilize.


Nevy Eco Organik Mascara, 63 TL2- Gözenekler ile ince çizgilerin ortaya çıkmasını engellemek adına taş yerine toz pudra kullanmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca toz pudrayı nemlendirici içine katılabilir ve krem fondöten haline de getirebilirsiniz. Parmak ya da sünger ile uygulamak ise ürünün daha etkileyici bir şekilde yayılmasına yardımcı olacaktır.

---

The pores with thin lines to prevent the emergence of the name of the stone instead of the powder to use to pay attention. Also dust pudrayi moisturizer into attend and cream foundation of the royal family. Finger or with the sponge to apply the product is more impressive in a way that will help the spreading.
  

Une %100 Mineral Foundation, 60 TL 


3- Pürüzlü ve lekeli görünüm, mineraller genellikle nemlendirici emilmeden uygulandığı için ya da nemlendiricinin yüzdeki belli noktalara uygulanmasından kaynaklanıyor. Bunun çözümü ise nemlendiricinin emilmesi için bir dakika beklemek ya da fazlalığı silmektedir.

---

Rough and stained appearance, usually minerals moisturizer absorption from applied for or a moisturizer, face certain points arise from the implementation. The solution is a moisturizer for the absorption wait a minute or removes excess.

Fresh Minerals Ponponlu Toz Fondöten, 85 TL4- Mineral ürünleri kötü bir ışıkta uyguladığınız takdirde yanlış bir renk oluşumu ortaya çıkabiliyor. En doğru rengi seçmek için ürünü gün ışığında çene bölgesinde deneyerek test etmelisiniz.  

---


Mineral products in a bad light if your wrong color formation can occur. The most accurate color, select the product for the day in the light of the jaw area trying to test.

1 yorum:

  1. Ahaa, its pleasant dialogue about this paragraph here at this website, I have read all that, so at this time me also commenting
    here.

    my website ... tampa accident lawyers

    YanıtlaSil

Yorumlarınız için teşekkürler :)

back to top