9 Ocak 2013 Çarşamba

“İkili Kazanç Sistemi”

Merhaba sevgili blogger arkadaşlarım,

Bumerang üyesiyim ve şuanda bir teklifi var sizlere ondan bahsetmek istiyorum... 

Bana verdikleri bir promosyon kodu var ve bumerang'a üye olmayan bloggerlar bu kod ile üye olduklarında ikimize de 20TL hediye ediyor... 

Bumerang’dan blog yazarlarının kazancını artıracak yepyeni bir kampanya!
“İkili Kazanç Sistemi”
Bumerang’a arkadaşını üye yap, hem sen kazan hem arkadaşın 20 tl kazansın!
Platin” üyemiz isen ve Bumerang’a üye olabilecek web sitesi ya da blogu olan bir arkadaşın varsa şanslısın! Bumerang hesabında sana özel hazırlanmış promosyon kodunu arkadaşınla paylaş, davet ettiğin arkadaşın zaman kaybetmeden vereceğin kodla üye olsun.

Bumerang’a “Platin” üye olarak kayıt olan ilk arkadaşın Bumerang tekliflerini başarıyla yayınladıktan hemen sonra  arkadaşın ve senin bakiyene 20′şer TL yüklensin.



Arkadaşın üye olurken nelere dikkat etmeli?
  • Arkadaşın Bumerang’a üye olurken senin paylaşacağın promosyon kodunu aşağıdaki üyelik ekranına doğru bir şekilde girerek üyeliğini gerçekleştirmeli.
















PROMOSYON KODU  T21010A2

20 TL kazanabilmeniz  için arkadaşının aldığı tekliflerden en az birini yayınlaması gerekmektedir. Arkadaşın ilk teklifini yayınladığında hem sen hem de arkadaşın 20 TL kazanç elde edecek.


 ---


Hello dear blogger friends,


Boomerang member and is currently a proposal to have you with him I want to talk about...


To me they got a promo code and bumerang'a member bloggerlar this code with the member are both at 20 gift...


Bumerang'dan blog authors of the earnings will increase a brand new campaign!

“Bilateral Gain System”

Bumerang'a friend, the member of yap, both you win both the friend $ 20 to win!
The “platinum” members are and Bumerang'a member of the web site or blog is a friend if you're lucky! Boomerang account I specially crafted promotion code friends, share, invite your friend is losing time, you should code for the member.

Bumerang'a “Platinum” register as a member of the first friend of the Boomerang bids successfully posted right after is your friend and your bakiyene 20 TL load.

Your friend is a member of what to look for?

Friend Bumerang'a a member of your paylasacagin promotional code, the following membership of the screen in the correct way by entering the membership to make a concerted.


 
PROMOTION CODE T21010A2

20 TL qualify for the friend receives the proposals at least one is required to publish. Your friend in the first proposal, published both you as well as your friend $ 20 to profit by.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız için teşekkürler :)

back to top